Sukces Victorii

Sukces Victorii

Kończymy rewitalizację 8.000 mkw powierzchni handlowej po byłym hipermarkecie Tesco w CH Marino we Wrocławiu. Przeprowadziliśmy cały proces przebudowy od początku do końca. W zakresie naszej spółki było: przygotowanie koncepcji zagospodarowania powierzchni po Tesco, przygotowanie budżetu inwestycyjnego, wynajęcie powierzchni, wybór projektanta, uzyskanie pozwolenia na budowę, wybór firm budowlanych, koordynacja budowy, koordynacja najmu, otwarcie nowych sklepów. Oddaliśmy już do użytkowania powierzchnię ok. 6.500 mkw, w tym (Biedronka, Tedi, Action, Vive i Dealz). Całkowicie zmieniliśmy komunikację wewnętrzną centrum w obrębie przebudowywanej części obiektu. Jesteśmy w trakcie koordynacji przebudowy dwóch ostatnich lokali o łącznej powierzchni ok. 1300 mkw.

W CZYM MOŻEMY

W CZYM MOŻEMY

CI POMÓC?


Oferta naszej firmy dedykowana jest przede wszystkim właścicielom małych i średnich obiektów handlowych/biurowych, których nie chcą obsługiwać duże korporacje.... Victoria Management & Development chce pomagać właśnie takim przedsiębiorcom…


Więcej

Aktualności

30 Sierpień

Sklep VIVE w Centrum Handlowym Marino

W tym tygodniu to już kolejne otwarcie nowego sklepu w CH Mario. Dzisiaj nastąpiło otwarcie sklepu odzieżowego VIve, który zajął powierzchnię ok. 1300 mkw.

czytaj więcej
29 Sierpień

N-PARK Maślicka we Wrocławiu

Victoria Management & Development już po raz siódmy uczestniczyła w przygotowaniach do otwarcia kolejnego obiektu spółki NAPOLLO. Nasza firma specjalizuje się m.in. w doradztwie inwestycyjnym. Z dumą możemy się pochwalić, że kolejny park handlowy został otwarty przy naszym udziale. Wspieramy inwestorów na każdym etapie budowy, opiniujemy projekty, przygotowujemy budżety, prowadzimy negocjacje z firmami podwykonawczymi itp.

czytaj więcej
28 Sierpień

Sklep TEDI w Centrum Handlowym Marino

Miło nam poinformować o otwarciu kolejnego wielkoformatowego sklepu w CH Marino. Dzisiaj nastąpiło otwarcie pierwszego we Wrocławiu sklepu TEDI. Nowy najemca zajął powierzchnię ok. 1000 mkw.

czytaj więcej
17 Czerwiec

Szkolenie dla Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych

W dn. 13.06.2019 r. Sylwia Niżyńska oraz Wojciech Rogala przeprowadzili szkolenie w Józefowie dla Najemców zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Najemców Powierzchni Handlowych. Tematem szkolenia były weryfikacje poprawności rozliczenia kosztów eksploatacyjnych w Centrach Handlowych. Prelegenci poruszyli kwestie związane z modelami rozliczania kosztów eksploatacyjnych, rodzajami CAP, najemcami kluczowymi i ich wpływie na pozostałych najemców oraz audytami w […]

czytaj więcej